Nachádzate sa tu

Koho hľadáme

Submenu

 

Banner-investicne_zameranie

Ponúkame financovanie rizikovým kapitálom
Podporujeme inovatívne nápady s potenciálom rastu na trhu

Vyplňte formulár

Ak máte podnikateľský nápad a chcete získať partnera, vyplňte formulár a kontaktujte nášho investičného manažéra.

Prejsť na webový formulár

Koho hľadáme?

Ak si človek s podnikateľským duchom a máš nápad, ktorý má potenciál niečo vo svete zmeniť, napíš nám. Hľadáme ľudí s nápadom, tvorivé osoby, výskumníkov, vedcov a podnikateľov v rôznych štádiách realizácie ich podnikateľského zámeru. Orientujeme sa aj na mladé firmy, ktoré svoj nápad zhmotnili vo vývoji produktu alebo služby a plánujú ho ďalej uviesť na trh.

Podporujeme v prevažnej miere projekty, ktoré prichádzajú s novými riešeniami súčasných problémov, alebo ktoré sa snažia zdokonaliť niečo, čo už existuje a zároveň sú sľubnou investičnou príležitosťou.

Oblasti, ktorým venujeme osobitnú pozornosť sú životné prostredie, obnoviteľné zdroje energie, priemyselné inovácie, e-commerce, informačné technológie, telekomunikácie, technológie, ktoré zlepšia život alebo softvérové riešenia. Uvítame však aj projekty od výskumníkov, vedcov a študentov z akýchkoľvek oblastí.

Naším zámerom nie je prebrať vašu firmu. V našom záujme je pomôcť vám vybudovať z obyčajnej myšlienky úspešnú fungujúcu spoločnosť.

Slovenčina